بسم الله الرحمان الرحيم

نقش بی بدیل پاسداران انقلاب اسلامی در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب شکوهمند اسلامی برکسی پوشیده نیست.دلیر مردانی که برای حفظ آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن از هیچ کوششی فرو گذار نبودند و آنگاه که بقای حیات طیبه انقلاب را نیازمند ایثار خون خویش دیدند با سخاوت تمام به بذل جان همت گماشتند.

درمیان این مجاهدین هستند عزیزانی که عامل المومنین .والایثارند و به تعبیر امیر مومنان حضرت علی علیه السلام به افضل عباده و أجلُّ سیاده نایل می گردند.بی سبب نیست که رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی رضوان اله تعالی علیه می فرمایند من سپاه پاسداران را بسیار عزیز و گرامی میدارم و به هیچ وجه نظرم از شما بر نمی گردد.

ایثار و پایمردی بچه های ذوالفقار لشکر 27 محمد رسول الله (ص) خاطره از خود گذشتگی رزمندگان صدر اسلام رادر اذهان زنده می سازد که همگی با یک دانه خرما ارتزاق می کردند و یا در گرما گرم مبارزات بی امان و شدت تشنگی جرعه آب باقی مانده را به یک دیگر حواله می دادند تا درنهایت به تاسی از مولایشان با لب تشنه به سوی معبود شتافتند. و امروز این روحیه خود باوری، گذشت و ایثار به نسل های دوم و سوم و چهارم انقلاب نیز منتقل شده و رشادت را علاوه بر داخل کشور در خارج از مرز های میهن اسلامیمان نیز به تصویر کشانده است. و دشمن مرعوب از ان همه ایثار ذوالفقارما که توام با محبت، رافت .

خوش خلقی و ملاطفت در زندگی به استحکام نظام مقدس خانواده می پردازد در رویارویی باملحدین مردانه به منهزم ساختنشان همت می گمارد. با ما باشيد و همچنين آرزوی قلبی ما زنده نگهداشتن یاد و خاطره حماسه ‌سازان جبهه ها است ما را در هر چه پربارتر شدن مطالب این سایت یاری رسانند. تماس با ما: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید وتلگرام : 09359420381 ضمن عرض تقدير و تشكر از زحمات بي شائبه و خدمات ارزنده ي آقايان روح اله عسگري در راه اندازي سايت ستاره هاي بي نشان ذوالفقار و همچنین دوستان رزمنده حمید علوی ،حسین اختراعی ،اسماعیل فتخانی ، ابراهیم ملک لو  چه مادي و معنوي و همچنين آرزوي موفقيت براي اين  بزرگواران را از درگاه ايزد منان خواستاريم …

حاج محمدي

 

 

 

 

 

 

 

 

خاطرات و نوشته ها

IMAGE

 گردان اعزامي بسيج مريوان سال 1359   شهید سید یوسف کابلی...


ادامه مطلب ...

IMAGE

گرچه کربلای 4 به ظاهر عملیاتی ناموفق بود اما مطلعی بود...


ادامه مطلب ...

IMAGE

 عمليات والفجر ٤ شهید یوسف کابلی : راوی : حسین اختراعی  ...


ادامه مطلب ...

IMAGE

شهید محسن وزوایی شهيد وزوائي از كودكي بدليل اينكه پدرش...


ادامه مطلب ...

IMAGE

راوي حاج عباس برقي   سفر  بي بازگشت سردار حاج احمد...


ادامه مطلب ...

صلوات ((((با عرض تقدير و تشكر از زحمات بي شائبه و خدمات ارزنده  دوستان بزرگوار آقایان حمید علوی ،حسین اختراعی ،اسماعیل فتخانی ، ابراهیم ملک لو  چه مادي و معنوي  در یاری رساندن ادامه سایت ،آرزوي موفقيت براي اين بزرگواران را از درگاه ايزد منان خواستارم.))) ) =================================  (سال 1400 بخاطر بیماری کرونا برنامه های هییت بصورت مجازی در اپلیکیشن آی گپ مستقیم پخش می گردد  )         
JSN Mico is designed by JoomlaShine.com