بسم رب الشهداء والصدیقین

برادر و خواهرانم که رهرو و مقلد امام هستید پا بر جا باقی بمانید و لحظه ای پشت او را خالی نکنید که او استوار است، ولی شما و ما به گمراهی می رویم و برای این نعمت الهی شکرگزاری کنید


«بسم الله الرحمن الرحیم

حال که باید سفر را آغاز کرد، پروردگارا از تو می خواهم که ما را حسینی سازی و از برای گمشدگان، حسین را راهنما سازی. 
ای مؤمنین استوار، ایستادگی نمایید که پیروزی نزدیک می باشد و بدانید تنها راه سعادت، پیروی از رهبریت با تدبیر امام می باشد. 
پدرو مادرم، صبور و بردبار باشید که انا لله و انا الیه راجعون. از شماالتماس دعا دارم و حلالیت می طلبم. از کلیه بستگان و آشنایان و یا افرادیکه نمی شناسیمشان و حقی به گردنم دارند و امت شهید پرور حلالیت می طلبم. 

پدرو مادر و بقیه کسانی که راه شما راه اسلام است و در راه اسلام حرکتمی کنید، تقاضای من از شما این است که تا آنجا که توان در بدن دارید در جهتاسلام به کار برید و در این راه از هیچ چیز هراس به دل ندهید که خدا استشکافندهٔ دریا ها و حافظ همه و از شما می خواهم که در حق امام دعا کنید واز خداوند بخواهید که این نعمت الهی را تا انقلاب مهدی (عج) حفظ کند و ازشما می خواهم که برای من نیز دعا کرده و از خدا بخواهید مرا نیز با جمعشهدا محشور کند و از شما می خواهم که دعا ها را فراموش نکنید زیرا که دعاوسیله ای است برای تقرب به خدا و مقربین نیز از مخلصین درجه شان بیشتر است.

و باز انتظار من از شما این است که صبور و ملایم باشید و همچنانکه کسی بهترین چیزهای خود را برای عزیز ترین کسان خود می خواهد، شما نیزبهترین چیزهای خود را برای خدا بخواهید که البته همه متعلق به خود اوست وبازگشت همه به سوی اوست. 


واز شما می خواهم با تمام قوا از اسلام عزیز دفاع کرده و هیچ لحظه از یاریخداوند مأیوس نشوید و هر وقت می خواستید برای من دلتنگ شوید به یادعزیز ترین کسانتان در کربلای حسین (ع) شهید شده اند بیفتید و فراموش نکنیدکه آن ها بزرگ ترین عزیزان ما بودند و این راه برای آنان عزیز و گرامی بود واگر خواستید گریه کنید برای این شهیدان راه حقیقت اشک بریزید و با یادآن ها و همچنین به فکر هزاران نوگل اسلام بیفتید که در کربلای ایران شهیدشده اند و دل خود را به خدا بسپارید و در مشکلات از او یاری بخواهید.
برادرو خواهرانم که رهرو و مقلد امام هستید پا بر جا باقی بمانید و لحظه ای پشتاو را خالی نکنید که او استوار است، ولی شما و ما به گمراهی می رویم وبرای این نعمت الهی شکرگزاری کنید. 

برای فرج امام زمان و برای امام و انقلاب و مستضعفین جهان دعا کنید. 
التماس دعا دارم، حلالم کنید. یاعلی